Daha Hızlı, Profesyonel ve Güvenilir bir servis deneyimi için bizi arayın; 0212 217 00 05

Şişli Samsung Servisi

Şişli Samsung Servisi, arızalı cihazlarınız için garanti sonrası özel teknik servis hizmeti vermekteyiz. 2010 yılından kurulan şirketimiz, Samsung marka cihazlarınıza tam donanımlı teknik servisinde garanti sonrası bakım ve onarım hizmeti vermektedir.
Şişli Samsung Servisi

Şişli Samsung Servisi Destek Hizmetleri

Arızaya göre 3 ile 6 ay arasında değişen garanti vermekteyiz. Arızalı cihazlarınızı İstanbul’da bulunan Aras, Yurtiçi yada Sürat kargo Şişli şubelerinden bizlere ücretsiz olarak ulaştırabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Samsung Servisi Şişli ile iletişime geçebilirsiniz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Trmp avm yanında bulunan sokaktan aşağı doğru inerken sağınızda kalan iş merkezinin hemen girişinde bulunmaktadır. Samsung servis Şişli şubesine aynı zaman da sitemizde bulunan whatsapp ve telefon butonları aracılığı ile de ulaşabilirsiniz. Harita ile yok tarifi alarak direk bizi ziyaret edebilir, cihazlarınızı yakından görebilirsiniz.

iletişim formunu doldurarak mail üzerinden bizlere sorular sorup, aklınızda ki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Cihazlarınızı teslim ederken, irtibat bilgilerinizi bırakmayı unutmayınız.

Şişli Samsung Servis olarak sizlere daima en güvenilir, hızlı ve kalıcı çözümlerle hizmet etmeyi hedefliyoruz. Birinci önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir. Sizlerden aldığımız olumlu geri bildirimler bizim için çalışma enerji oluyor. Bu sebep ile müşterilerimizin memnuniyetine çok önem veriyoruz. Memnun olan müşterilerin sorunlarının çözüldüğünü biliyor olmamız işimize verdiğimiz dikkati arttırıyor. Daha azimli ve uzun vadeli şekilde kendimizi geliştiriyoruz. Şeffaf teknik servis hizmetinde her adımda cihaz sahipleri bilgilendirilmektedir. Onayları olmadan cihazlara işlem uygulanmamaktadır.

28 Ağustos 2017 Samsung Servis Türkiye

Yorum Yazın