Daha Hızlı, Profesyonel ve Güvenilir bir servis deneyimi için bizi arayın; 0212 217 00 05

Samsung Bilişim Ürünleriniz İçin Yedek Parça Merkezi

Orjinal Parça

Bilgisayar, notebook, all in one, telefon ve tablet cihazlarınız için orjinal yedek parçalarını sitemiz’den satın alabilirsiniz. Stokta görünmeyen aradığınız yedek parçalar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Anında Teslimat

İhtiyacınız olan orjinal yedek parçalar stoğumuzda mevcutsa hiç beklemeden aradığınız orjinal parçaya ulaşabilirsiniz. Stoğumuzda bulunmayan yedek parçalar yasal çerçeveler içerisinde anında teslim edilir.

3 Yıl Garanti

Servisimizden alınan yedek parçalar 3 yıl garanti altında teslim edilmektedir. Satın aldığınız ürünlerle ilgili bilgi almak için bizi arayabilir veya satış sonrası destek için mail atabilirsiniz.

Samsung Yedek ParçalarıÜrün Kategorileri

Samsung Cpu Fan6

Samsung Cpu Fan Bozulmuş, kırılmış veya hatalı Samsung fanları orijinal fanlar ile değiştirebilirsiniz. Yedek parçaları inceleyebilir destek için bize ulaşabilirsiniz. Bulamadığınız modeller için ulşaınız.

Samsung Alt Kasa5

Samsung Alt Kasa cihazlarınız için orijinal kasaları buradan inceleyebilirsiniz. Aradığınız ürünü bulamadıysanız destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Samsung üst Kasa5

Samsung üst Kasa modellerine göz atabilirsiniz. Bulamadığınız model olursa lütfen Samsung servis hizmetleriyle iletişime geçiniz.

Samsung Anakart5

Samsung Anakart cihazlarınız için aradığınız orijinal Anakartları buradan ulaşabilirsiniz. Bulamadığınız anakartlar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Klavye22

Samsung Klavye cihazlarınıza uygun orijinal klavyelere göz atabilirsiniz. Bulamadığınız model klavyesi olursa lütfen samsung servis hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

Samsung Ekran19

Samsung Ekran Bozulmuş, kırılmış veya hatalı Samsung ekranlarını orjinal ekranlar ile değiştirebilirsiniz. Yedek parçaları inceleyebilir destek için bize ulaşabilirsiniz.

Samsung Batarya19

Samsung Batarya cihazlarınız için aradığınız orijinal bataryalara buradan ulaşabilirsiniz. Bulamadığınız bataryalar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Adaptör21

Samsung Adaptör cihazlarınız için orijinal adaptörleri buradan inceleyebilirsiniz. Aradığınız ürünü bulamadıysanız destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

blank
blank