Daha Hızlı, Profesyonel ve Güvenilir bir servis deneyimi için bizi arayın; 0212 217 00 05

Samsung Bilişim Ürünleriniz İçin Yedek Parça Merkezi

Orjinal Parça

Bilgisayar, notebook, all in one, telefon ve tablet cihazlarınız için orjinal yedek parçalarını sitemiz’den satın alabilirsiniz. Stokta görünmeyen aradığınız yedek parçalar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Anında Teslimat

İhtiyacınız olan orjinal yedek parçalar stoğumuzda mevcutsa hiç beklemeden aradığınız orjinal parçaya ulaşabilirsiniz. Stoğumuzda bulunmayan yedek parçalar yasal çerçeveler içerisinde anında teslim edilir.

3 Yıl Garanti

Servisimizden alınan yedek parçalar 3 yıl garanti altında teslim edilmektedir. Satın aldığınız ürünlerle ilgili bilgi almak için bizi arayabilir veya satış sonrası destek için mail atabilirsiniz.

Samsung Yedek ParçalarıÜrün Kategorileri

Klavye22

Samsung cihazlarınıza uygun orjinal klavyelere göz atmak için yedek parçaların olduğu sayfamıza göz atabilir destek için ekibimize ulaşabilirsiniz.

Ekran19

Bozulmuş, kırılmış veya hatalı Samsung ekranlarını orjinal ekranlar ile değiştirebilirsiniz. Yedek parçaları inceleyebilir destek için bize ulaşabilirsiniz.

Batarya19

Samsung cihazlarınız için aradığınız orjinal bataryalara buradan ulaşabilirsiniz. Bulamadığınız bataryalar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Adaptör21

Samsung cihazlarınız için orjinal adaptörleri buradan listeleyebilirsiniz. Aradığınız ürünü bulamadıysanız destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

blank
blank